Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Уряд ухвалив зміни до Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів

06.01.2016

Зазначена постанова Кабінету Міністрів України, проект якої було розроблено Державним агентством України з питань кіно за участі громадськості, представників кіно та теле індустрії та узгоджено з іншими заінтересованими органами влади, в першу чергу направлена на приведення Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів у відповідність до норм Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України», проте також передбачає ряд внесення ряду інших важливих змін у зазначене Положення.

Ці зміни покликані вдосконалити попередню редакцію документу і адаптувати її до сучасних реалій розповсюдження та демонстрування фільмів. Зокрема змінюється визначення деяких термінів та понять, що застосовуються в Положенні; спрощуються вимоги до документів, які подаються для отримання прокатного посвідчення; вдосконалюється система індексів, що визначають глядацьку аудиторію та, відповідно, умови розповсюдження і демонстрування фільмів; збільшується розмір плати за видачу державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів тощо.

В цілому нова редакція Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів приведена у відповідність до чинного законодавства та сучасного стану розвитку ринку розповсюдження та демонстрування фільмів і її затвердження є важливим кроком по реформуванню нормативно правової бази, що регулює сферу кінематографії. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine