Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Держкіно заборонило ще два російські фільми

29.09.2014

Як повідомляє видання Корреспондент.net Державне агентство України з питань кіно скасовує реєстрацію російських фільмів Матч і Серпень. Восьмого. Про це повідомляє прес-служба партії Свобода з посиланням на главу Держкіно Філіпа Іллєнка.

"За висновками Експертної комісії при Держкіно, зазначені фільми визнані забороненими для телевізійного показу, публічного комерційного відео, домашнього відео на території України", - йдеться в повідомленні.

"Я усвідомлюю, що зараз ці фільми не перебувають у широкому прокаті, і тим більше не мали там успіху і в минулому, однак позбавлення цих стрічок прокатних посвідчень має важливий символічний характер. Адже вони є найбільш одіозними зразками сучасної російської пропаганди, спрямованої не тільки проти українського народу, а й проти інших, зокрема грузинського (Серпень. Восьмого)", - цитує прес-служба слова Іллєнка.

Обидва фільми вийшли прокат в 2012 році. Серпень. Восьмого - кінофільм Джаніка Файзієва про конфлікт у Південній Осетії, що стався в серпні 2008 року. Матч - фільм Андрія Малюкова, заснований на легенді про футбольний матч між радянськими футболістами і збірною зенітників Люфтваффе в окупованому Києві влітку 1942 року.

Нагадаємо, раніше Держкіно не дозволило транслювати на території країни до десятка фільмів і мильних опер виробництва РФ.

До числа недозволених увійшли Ментовські війни (четвертий і сьомий сезони), Фальшива армія. Велика афера полковника Павленка, Другий забійний, Холодний круїз, Честь самурая, Дозволь тебе поцілувати знову, Окреме доручення і Просто Джексон. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine