Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

У Львові покажуть мультфільм про митрополита Андрея Шептицького

02.10.2014

У четвер, 2 жовтня, у Львові відбудеться прем’єра мультфільму "Прилбичі", присвяченого митрополиту Галицькому та Архієпископу Львівському, предстоятелю Української греко-католицької церкви Андрею Шептицькому. Про це УНН поінформували організатори.

"У мультфільмі "Прилбичі" йтиметься про родинне село та дитячі роки митрополита Андрея Шептицького", – сказано в повідомленні.

За інформацією, стрічку представить анімаційний проект "Духовне намисто". Фільм презентують у кінотеатрі ім. О. Довженка.

Також діти зможуть переглянути мультфільм "Легенди України" та серію "Біличі", де розповідається історія чудотворного джерела в галицькому селі Біличі.

На перегляд запрошено близько 600 дітей із львівських шкіл.

Довідка УНН: Проект "Духовне намисто" – це серія анімаційних фільмів про святині Львова, створений компанією "Арт-Відео", яка є володарем гран-прі фестивалю "Золота Пектораль", виробником популярних мультсеріалів "Кіт Викрутас", "Казковий Патруль", "Легенди України" та багатьох інших. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine