Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Держкіно ініціює санкції проти фільмів російського виробництва

04.09.2014

Як стало відомо виданню Корреспондент.net, у Державному агентстві України з питань кіно опублікували критерії щодо заборони для публічної демонстрації в країні фільмів і серіалів російського виробництва. Про це повідомляється на сайті Держкіно у четвер, 4 вересня.

Згідно з повідомленням, відомство вже звернулося до Міністерства культури як центральному органу виконавчої влади, відповідального за формування державної політики у сфері кінематографії з проханням внести на розгляд Кабінету міністрів України пропозиції про введення санкцій щодо російської аудіовізуальної продукції. Зокрема, у відомстві пропонують вважати загрозу національній безпеці України і "негативний вплив на моральний дух українського народу і української армії", кінопродукцію, відповідну одному з перерахованих нижче критеріїв:

- Позитивні герої фільмів мають відношення до державних або силових структур Російської Федерації, СРСР або Російської імперії;

- У фільмі фігурують тимчасово окуповані території України;

- Фільм зачіпає питання історії України;

- Українці є негативними героями у фільмі;

- Автори або виконавці головних ролей підтримали агресію проти України.

При цьому в Держкіно посилаються на статтю 5 закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", згідно з яким Російська Федерація визнана державою-окупантом. "Зараз Україна страждає від нищівної агресії в інформаційній сфері з боку Російської Федерації. Пропаганда потенційно ворожих Україні ідей міститься як в інформаційних передачах, які без ефективного державного контролю поширювалися на українському телебаченні, так і в численній аудіовізуальній продукції - кіно-, теле-, відеофільмахи, телевізійних серіалах, документальних стрічках і т.д.", - наголошується в повідомленні Держкіно. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine