Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Улюбленою кінострічкою українців став турецький серіал

15.05.2014

Як повідомляє видання Корреспондент.net українці назвали свої улюблені фільми і серіали. Серед фаворитів українців 40% фільмів радянського походження, третина - іноземного, кожен п'ятий фільм - російський і лише 5% - українські. Про це свідчать результати соціологічної групи Рейтинг.

Українцям було запропоновано назвати три улюблені фільми, внаслідок чого було названо більше 600 різних фільмів та серіалів.

Згідно з результатами дослідження, найбільш улюбленими фільмами українців стали “Величне століття. Роксолана” (9%), “Москва сльозам не вірить” (8%), ”Діамантова рука” (7%), “Іронія долі або з легким паром” (6%), “Любов і голуби”, “Службовий роман” та ”У бій ідуть одні старі”(по 5%), “Операція“Ы””, “Кавказька полонянка”, “17 миттєвостей весни”та “Дівчата” (по 4%).

У Західних регіонах популярнішими, ніж в інших, стали фільми “Роксолана”, “Сила”, “Бригада”, “Обручка” та ”Анжеліка”.

У Центральних регіонах – “Джентльмени удачі”, “Менти”, “Весілля в Малинівці”, “Сутінки” і “Матриця”.

У Північних областях віддали перевагу таким кінострічками як “Інтерни”, “Операція”Ы””, “Титанік”, “5 елемент” і “Доктор Хаус”.

Жителі Сходу частіше за інших вибирали такі фільми як “Москва сльозам не вірить”, “Службовий роман”, “17 миттєвостей весни”, “Іван Васильович змінює професію” та “Кавказька полонянка”.

У Південному регіоні – “Іронія долі”, “Дівчата”, “Весна на Зарічній вулиці”, “Три мушкетери”і серіал “Глухар”.

Чоловіки традиційно віддають перевагу пригодам, комедіям, бойовикам, історичним фільмам та детективам. Жінки вибирали мелодрами, а також комедії.

Чим старші респонденти, тим більше прихильні вони до радянських фільмів.
Не визначилися з вибором улюбленого фільму лише 16% опитаних.

Дослідження проводилося серед населення України старше 18 років. Вибіркова сукупність - 2000 респондентів. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine