Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Рекламу Chanel с Кирой Найтли запретили за "излишне сексуальный подтекст"

02.03.2013

Британское ведомство по контролю за рекламой продолжает тщательно следить за медиапространством Объединенного Королевства, удаляя из него неугодные, по ее мнению, рекламные ролики. На этот раз организация оказалась недовольна рекламой Chanel с Кирой Найтли.

На этот раз запрет распространился на невинный, на первый взгляд, ролик в поддержку аромата Coco Mademoiselle дома Chanel, где в главной роли снялась Кира Найтли.

По мнению чиновников из ASA, реклама имеет "излишне сексуальный подтекст" и не подходит для просмотра юными зрителями. Вопреки всем попыткам Chanel оправдаться и аргументы о том, что образ актрисы в ролике скорее "игривый и чувственный", нежели откровенно сексуальный, в ASA сочли, что ролик пригоден к просмотру только взрослой аудиторией, а не юными зрителями и детьми, а значит, не должен показываться по телевидению в дневное время.

Стоит отметить, что в прошлом году Британская организация по стандартизации рекламы Advertising Standards Authority (ASA) запретила рекламу L’Oreal из-за использования технологии цифрового ретуширования.

Также в Великобритании запрещали новую рекламу туши для ресниц знаменитого французского дома моды Christian Dior, героиней которой стала известная голливудская актриса Натали Портман. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine