Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

У Новосибірській області заборонили фільм Страх і ненависть у Лас-Вегасі

31.03.2011

Управління Федеральної Служби з контролю за обігом наркотиків (ФСКН) по Новосибірській області зажадало від телекомунікаційної компанії Сибірські мережі видалити з порталу низку фільмів, в тому числі Страх і ненависть у Лас-Вегасі, за підозрою в пропаганді вживання наркотиків.

У Новосибірській області заборонили фільм Страх і ненависть у Лас-ВегасіЗа словами представника управління, на основі проведеної лінгвістичної та психологічної експертизи, в діяльності компанії Сибірські мережі було виявлено адміністративне правопорушення за статтею 6.13 КоАП РФ (пропаганда наркотиків).

Зокрема, ФСКН звернула увагу на той факт, що на порталі Сибірських мереж доступні стрічки Страх і ненависть у Лас-Вегасі, Аптечний ковбой, На голці і Врятуйте Грейс.

Компанія Сибірські мережі виконала вимоги ФСКН і видалила фільми зі свого порталу. Аналогічні вимоги були відправлені ще трьом новосибірським інтернет-провайдерам. Інформації про їхню реакцію поки немає.

Страх і ненависть у Лас-Вегасі - кінофільм режисера Террі Гілліама, заснований на книзі Хантера С. Томпсона Страх і відраза в Лас-Вегасі. Дика подорож в серці американської мрії. Фільм був випущений 22 травня 1998 року, і зібрав у прокаті в США всього 10,7 мільйонів доларів при бюджеті 18,5 миллионов. Проте пізніше фільм набув статусу культового. Дія фільму відбувається в 1971 році. Головні герої фільму, пара друзів, журналіст Рауль Дюк (Джоні Депп) і його адвокат Гонзо (Бенісіо дель Торо), їдуть до Лас-Вегасу. Їхня головна мета в Лас-Вегасі - стаття для журналу про місцеві мотоперегони Мінт 400, але подорож швидко перетворюється в серію гострих галюцинацій, обидва проходять через наркотичні марення і страхітливі спогади.

Нагадаємо, минулого року комісія з питань захисту суспільної моралі рекомендувала не здійснювати в Україні прокат фільму Пила 3D, сьомої частини знаменитого горрор-кіносеріалу.

 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine