Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

У Великобританії заборонили фільм Людська багатоніжка-2

07.06.2011

У Великобританії заборонили прокат фільму Людська багатоніжка-2 голландського режисера Тома Сікса.
Британське бюро класифікації фільмів (BBFC) не видало картині прокатного посвідчення, а це означає, що фільм не можна не тільки показувати в кінотеатрах Британії, але і випускати в цій країні на DVD або розповсюджувати через інтернет, повідомляє The Guardian.

Сюжет фільму будується навколо людини, одержимої першою частиною картини. У першому фільмі божевільний пластичний хірург зшиває трьох людей таким чином, що рот кожної наступної з'єднується з анусом попередньої. Метою лікаря було створити організм з трьох людей із загальною системою травлення.

Головний герой Людської багатоніжки-2, переглянувши кіно, вирішує відтворити таку істоту в дійсності. При цьому людська багатоніжка приваблює його переважно з сексуального боку - до фільму входять сцени сексу головного героя зі своїм творінням.

BBFC нарахував 18 позицій, за якими фільм не може бути допущений до глядачів. У заяві говориться, що "жертви у новій картині рідко постають перед глядачем чимось відмінним від об'єктів, які зазнають насильства, нівечення та приниження заради задоволення головного персонажа".

На думку бюро, картина може завдати шкоди глядачеві. Представники організації пояснили, що ніякі скорочення не зможуть допомогти картині з'явитися в Англії, оскільки вона може порушити закон про непристойні публікації.

Перший фільм Людська багатоніжка вийшов у 2009 році. Він вважається одним із найбільш страшних та жахливих за всю історію кінематографа. Так, наприклад, відомий критик Роджер Еберт відмовився ставити оцінку картині, заявивши, що фільм неможливо оцінити - він знаходиться по той бік добра і зла.

За 99-річну історію BBFC ця організація заборонила лише 11 фільмів. У різний час в цей список потрапляли Заводний апельсин Кубрика (заборонений через два роки після релізу за наполяганням самого режисера через погрози йому та його сім'ї), вестерн Джанго, вільний рімейк якого зараз робить Квентін Тарантіно, та інші. Останнім заборонили японський фільм жахів Гротеск 2009 року режисера Коші Шираїші. При цьому 8 картин згодом вийшли на екрани без будь-якої цензури. Серед них - фільм Тода Броунінга Потвори 1932 року й Техаська різанина бензопилою (1974) Тоуба Хупера.

Тим часом, у Китаї заборонили показувати фільми зі сценами подорожей у часі. Влада вважає, що вони "виявляють неповагу до історії". • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine