Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Телеканал «1+1» приєднався до ініціативи «Телеглядацької асоціації батьків України»

21.03.2010

Загальнонаціональний український телеканал «1+1» з березня місяця 2010 року розпочав супроводжувати таймером із зворотнім хронометражем (відліком часу) рекламні ролики, котрі демонструються під час вечірнього випуску новин ТСН о 19 годині 30 хвилин. Таким чином телеканал «1+1» став вже другим українським телеканалом, після каналу «МTV Україна», що приєднався до започаткованої Всеукраїнською громадською організацією «Телеглядацька асоціація батьків України» ініціативи супроводжувати рекламні блоки, котрі демонструються на телебаченні, таймером із зворотнім відліком часу.

Нагадаємо, що раніше 23 липня 2007 року Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» звернулась до державних органів влади та телеканалів з ініціативою розпочати супроводжувати рекламні блоки на телебаченні таймером із зворотнім хронометражем. Ініціатива покликана забезпечити надання споживачам медіа повної та достовірної інформації про тривалість трансляції реклами, котрими переривається показ фільмів чи телепередач.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine