Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Австралийский телеканал заплатил за рассказ об инцесте

10.04.2008

Австралийская полиция начала расследование в отношении национального телеканала Channel Nine, сотрудники которого подозреваются в том, что они заплатили участникам интервью, которые ранее были осуждены за инцест, сообщает The Sydney Morning Herald.

Это интервью, показанное в программе "60 минут", дали 61-летний Джон Дивс (John Deaves) и его 39-летняя дочь Дженифер Дивс (Jennifer Deaves). Они рассказали телезрителям о своей любовной связи, в результате чего у них родились двое детей, один из которых умер вскоре после рождения из-за врожденного порока сердца.

Эта пара была признана виновной в инцесте судом города Монт-Гамбьер, расположенного на юге Австралии. Суд запретил им впредь вступать в сексуальные отношения. По законам этой страны осужденные преступники не могут извлекать прибыль непосредственно из своих преступлений. Однако полиция располагает сведениями, что телеканал заплатил Дивсам за интервью.

Исполнительный продюсер программы "60 минут" Хэмиш Томсон (Hamish Thomson) подтвердил, что им предлагали деньги за участие в передаче. Он пояснил, что телеканалу пришлось купить Дивсам новую одежду и что им передали деньги, чтобы покрыть расходы на проезд до студии из другого города.

Представитель полиции подтвердила, что по этому факту было начато расследование, но отказалась раскрыть какие-либо детали дела. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine