Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Лондонское метро устыдилось обнаженной Венеры

19.02.2008

Руководство лондонского метрополитена отказалось размещать рекламный плакат с изображением обнаженной Венеры - репродукцию картины немецкого художника XVI века Лукаса Кранаха-старшего. Заказчиком плаката является Королевская академия художеств, устраивающая в марте большую выставку живописца, сообщает France Presse.

С точки зрения представителей подземки, плакат с Венерой нарушает запрет на размещение в метро изображений "обнаженных или полуобнаженных фигур в откровенно сексуальном контексте" или "эротических изображений мужчин, женщин или детей".

"Запретить в наши дни использовать картину 500-летней давности на рекламном плакате - это абсурд", - уверены в Академии. Джон Уиттингейл, глава комитета по культуре, СМИ и спорту палаты общин британского парламента, сказал, что не может и вообразить, кого могло бы оскорбить классическое полотно Кранаха.

Однако в руководстве лондонского метрополитена убеждены, что поместить изображение обнаженной женщины на плакат безответственно по отношению к миллионам пассажиров, которые во время поездок обречены рассматривать рекламные носители. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine