Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Мэрия французского городка скупила бары ради борьбы с алкоголизмом

15.02.2008

Мэрия французского городка Ренн в рамках борьбы за трезвость населения решила выкупать бары в центральной части города и впоследствии закрывать их. Властям Ренна уже удалось таким образом избавиться как минимум от двух популярных питейных заведений, которые теперь превращены в музыкальный магазин и ресторан, соответственно, сообщает AFP.

В Ренне расположены два крупных учебных заведения, Первый и Второй Университеты, студенты которых являются завсегдатаями пивных в центре города. Как отмечает France Presse, в последние годы уровень потребления алкоголя среди молодежи в Ренне существенно увеличился. При этом большинство юных кандидатов в алкоголики предпочитают выпивать в заведениях, расположенных на так называемой "Улице Жажды" (Rue de la Soif). Покончить с барами на этой улице и решила мэрия.

Тревогу власти города забили, после того как выяснилось, что почти половина молодежи города (48 процентов лиц 17 лет) были сильно пьяны по крайней мере три раза за год. В среднем этот показатель по Франции не превышает 26 процентов.  • Кращі фільми для всієї родини  • Кращі телеканали для всієї родини

    1. Перший національний

    2. 1+1

    3. ICTV

    4. Інтер  • Кращі кінотеатри для всієї родини

    1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

    2. Розважальний комплекс
    "Дивосвіт" (м.Київ)

    3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
  •  УВАГА!  

    Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

    Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

    При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


    © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
    Контакт: info@tabu.org.ua

    Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                    META-Ukraine