Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

16.10.2004

Насмотревшись сериала "Бригада", школьники убивали невинных людей (по фільму «Бригада»)

Два девятиклассника из школы №479 и их приятель, занимались убийствами только втроем, как настоящая команда. Своего предводителя школьники называли "Белым", как главного героя любимого сериала. Первыми их жертвами стали такие же 9-классники, которые гуляли в Измайловском лесопарке.

Одного в состоянии комы доставили в больницу, второго обнаружили в лесу пенсионеры. Бомжей из того же Измайловского парка мальчики избили уже до смерти. Школьников-убийц нашли по описанию, которое дал один из бомжей – он чудом остался жив.

Учителя и классный руководитель в шоке от случившегося, они говорят, что ребята ни чем не отличались от других, разве что крепкой дружбой. В школе предполагают, что мальчики насмотрелись бандитских сериалов. Сериал "Бригада", который, судя по всему, и вдохновил школьников, на создание банды, транслируется ежевечерне по каналу Ren-TV. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine